HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Isı kontrol sistemi özellikle sıcaklık kontrollü depolarda çok önem arz etmektedir. Bu sistem uzaktan sıcaklık izleme sistemidir. Belli bir depomuzdaki ürüne, ortama ait sıcaklığın internet alt yapısını kullanarak merkeze aktarımı, merkezdeki birimler tarafından da uzaktan izleme, takip etme imkanı sağlayan sistemler bütünüdür. Bu sistem tüm depoları kontrol altında tutup, istenmeyen durumlarda ise ilgili kişilere risklerin raporlanması ve gerektiğinde de SMS, Mail ve Telefon araması yöntemlerini kullanarak kullanıcıyı alarm ile uyarmaktadır.

ETİK KURALLARIMIZ

•Toplumsal Faydanın Artırılması, Milli Çıkarların Gözetilmesi,

•Yasalara ve Kurumların/Yerel Yönetimlerin Koyduğu Tüm Düzenlemelere Uyum,
•Çalışanlarımızın Haklarının korunması, Çalışma Koşullarının Sağlıklı, Verimli Olacak Şekilde İki Taraflı Gözetilmesi,

•İş Ortaklarımızın, Tüm Paydaşlarımızın İletişimsel Etkinliğinin Artırılması

•Şirketimizin Sürekliliği Açısından Tüm Maddi ve Manevi Haklarının Gözetimi ve Rakamsal/Yönetimsel Şeffaflığın Tüm Paydaş ve Denetim Unsurlarının ulaşabileceği Şekilde Ön Planda Tutulması.

DÜRÜSTLÜK

Müşterilerimizin iş süreçlerinde çözümler geliştirirken, onlarla iletişimde iken, çalışanlarımızla müşterilerimiz arasındaki bağlar kurulurken Ahlak ve dürüstlük temel ilke olarak yerini alır.

SORUMLULUK

Çevreye, paydaşlara, ülkemize, müşterilerimize, geleceğe, gençliğe, sektöre, milli menfaatlere olan yaklaşımımızda taşıdığımız SORUMLULUĞUN farkındayız. Bizim bu sorumluluk anlayışımız yaptığımız tüm işlerde iş anayasamızın, iş yapış şeklimizin bir parçası olarak hep omuzlarımızda taşırız.

KALİTE

Kalite hayatımızda, işimizde, yatırımlarımızda, teknoloji geliştirmelerinde, süreç tasarımlarında yaşam şekline dönüşmüştür. Kalite çıtasını, müşteri, ürün ve tüketici açısından sürekli izleyen geliştiren bir düstur ile her çalışanımız hareket etmektedir.

GİRİŞİMCİLİK

Müşterilerimizin talepleri, rekabet ihtiyaçlarını karşılamak, onların hizmetlerimizden aldıkları mutluluğu arttırmak için öncülük yapan, öncü olan, ilkleri başaran, yatırımları zamanında gerçekleştirip yenilikleri takip eden, büyüyen, tek hedefi kar odaklılık olmayan bir şirket olarak GİRİŞİMCİYİZ.

VİZYONUMUZ

Lojistik sektöründe kalite, müşteri ve innovasyon yaklaşımından ötürü müşterilerin ve çalışanların aklına gelen ilk şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en güvenli, kaliteli, yenilikçi, güler yüzlü, sonuç odaklı hizmeti verimek ve bunu yaparken, çalışanlarımızın en önemli paydaşlarımız olduğunu bilerek onların kişisel gelişimlerini ve şirkete olan bağlılıklarını en yüksek seviyede tutmak, bu güçle de lojistik sektöründe çıtayı yukarıya çıkarmaktır.

Başa dön